UUS: Lukamon – Uus Mäng EP

Täna ilmus räppar Lukamon-i ametlik debüüt Eesti muusikas – viiest loost koosnev EP-formaadis kogumik “Uus Mäng”  võtab kokku artisti 2020. aasta toodangu ning on tänasest  voogedastusplatvormidel saadaval.

“Bänger,” ütleb Lukamon ise plaadi tutvustuseks, “lood räägivad elust endast. Uus Aasta on avalöök kursiga eeloleva aasta suunas. Mõtted on uued, pilk on uus. Aasta tuleb loominguliselt juicy. Papud, Peegel, Miljon Euri ja Gucci on minu 2020 aasta tippteosed, mis on olnud mulle teraapilisteks ja elavdavateks enda loomeprotsessi muusikalise ja visuaalse keele leidmisel. Tunnen, et olen nüüd 111% valmis,” lisab Lukamon.

Plaadi muusikaproduktsiooni taga on rahvusvaheline meeskond – kahe loo eest vastutab Hispaania, Saksamaa ja Ukraina produtsente ühendav tiim Beast Inside Beats, ühe looga on esindatud activebynight Hollandist, Shaz Khan Inglismaalt ja fewtile Saksamaalt.

“Lukamon on minu jaoks väga eriline leid Eesti muusikas”, tutvustab artisti plaadifirma esindaja Janno Sooäär aka DJ Quest. “Tegemist on harukordse andega, kellel on selge nägemus oma muusika kõlast, super riimiseadmisoskus ja sõnavara ning noore artisti kohta täiesti hämmastavalt tugev lavatunnetus. Lisaks on tegemist tõelise DIY tüübiga, kes peale muusika tegeleb ise ka kogu visuaalse poolega – plaadikujundustest merch’ini, videotest lavashow-ni. Seda on võib-olla ebaõiglane jaanuaris välja öelda, aga ma usun, et siin on tegemist 2021. aasta oluliseima uue Eesti artistiga”.

Kommenteeri

%d bloggers like this: